1 / 1
PRISLUSKUVACI
1.799 МКД
Цената е фиксна
13.11.2021 13:18

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Работи со картичка од бил кој мобилен оператор!!!
-Во прислушкувачот се става SIM картичка ( број за мобилен телефон )
-Вие го вртите бројот кој што ги имате ставено во прислушкувачот и тој автоматски се активира и слушате )
-Може да слушате од било кое место без разлика дали е во странство или Македонија, дометот е неограничен затоа што работи на принцип на мобилна мрежа.
-Во уредот има 2 микрофона кој што слушаат и најмал шум, дометот на микрофоните е до 15 метри.
-Моделот има можност за звучни подесувања, се активира на најмал шум.
-Можност за 10 часовно снимање откако ќе се наполни !
Доколку сакате уредчето да биде во мирување прќате порака со содржина 0000. Доколку сакате повторно да го активирате праќате порака 1111 на сим картичката што е во уредчето. Батерија во мирување 15 дена.
Контакт телефон: 070-288-106
Праќам по карго низ цела македонија !

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

X
xx
Потврден огласувач
070288106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам