Logo

Niva

Број на оглас: 2480299 | Објавен на: 13.06.2019, 04:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva za vikendica vo mesto kamenciki.
Vo blizina na prodavnica Braco.

 Куманово    Општина: Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач