1 / 11
KAFEZI ZA KOKOSKI I DODATNA OPREMA
1 €
23.09.2022 18:14

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat kafezi za kokoski Salmak so kapcitet od 1700 kokoski opremeni so hranilki i poilki i cucli lesni za transport

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
075609607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам