1 / 9
SE IZNAJMUVA STANBEN PROSTOR
По Договор
02.11.2019 08:33

Битола / Битола

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Se iznajmuva namesten stanben prostor za ziveenje na ul.Ohridska ,Bitola od 40m2.
Info na:
TEL :071 235 xxx
TEL :071 235 xxx
IZDADEN!!!
IZDADEN!!!
IZDADEN!!!
TEL :071 235 xxx

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
071647511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам