1 / 7
BATERII ZA APPLE IPHONE 4/4S/5/5S/5C/6/6+/6S/6S+
1 €
Цената е фиксна
27.05.2022 10:47

Карпош / Скопје

ORIGINALNI BATERII ZA SITE IPHONE TELEFONI SO PISMENA GARANCIJA OD 3-MESECI.

Dopolnuvanje na ponudata so baterii za iphone 6/6+/6s/6s+/7/7+/8/8+/x/11/11 pro/11pro max/xs/xs max/xr/

CENI KOREKTNI.
075454234

DR MOBIL (NA PARTIZANSKA DO SIMPO MEBEL-ASTRA KAZINO)
075454234
070444999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Dr Mobil LTD - Na Partizanska do Simpo
bul.Partizanski Odredi br.60-lok.1
Потврден огласувач
070444999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам