1 / 6
SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO
1 €
06.08.2022 01:42

Кичево

Број на соби:

9

Квадратура:

656 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

544 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

ул.Гоце Делчев

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas do staroto uciliste Sande Sterjoski i Agrokop.
Povrsina na placot 656 m2
Dvorno mesto 544 m2
Kuka na 3 sprata 336 m2
Info. 071210965
071210965

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам