1 / 1
VODOINSTALATER
По Договор
30.03.2023 21:16

Скопје Центар / Скопје

Vodoinstalater za vasite domasni problemi.Demontaza na sanaitari izvedb na dovodna instalacija i odvodna instalacija .Renoviranje na vasite banji .Montaza na sanitarii i se sto se podrazbira pod vodoinstalaterstvo .

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

OLIVER
Потврден огласувач
078721173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам