1 / 5
Zemja, Humusna Zemja
1 €
21.09.2022 22:43

Гази Баба / Скопје

Se prodava cista zemja za: dvorovi, gradina, parkovi i dvorni povrsini. Zemja ili tampon za ispolnuvanje na povrsini (punetici) so moj prevoz 075 224 467. 075 224 467

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
078741381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам