Logo

NOVA KUKJA , AKCIJA -20% OD CENITE NA PAZAROT ZA M2

Број на оглас: 2489734 | Објавен на: 29.11.2019, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 480 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 350 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2014

Година на реновирање: 2014

Број на балкони: Тераса + 4 Балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Skopje, Novo Lisice

Цена: 799 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava novoizgradena legalizirana kukja so dokumenti - 20% od realnite ceni za m2 , poradi zaminuvanje vo stranstvo.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Nebojsa

Потврден огласувач