1 / 1
Se prodava stan na Bulevar na 1vi kat
1 €
24.09.2018 15:05

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

96 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Se prodava stan na Bul. Osloboduvanje na 1 kat, potocno vo zgradata do picerija Roma, nad kafikjot Vertigo. Ima povrsina od 96 m2 i 6m2 podrum.
Povekje informacii na 070 318 320 Vlatko
Агенција за недвижности "ОКЕЈ"

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

1 €

Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам