Nivi
3 €
Цената не е фиксна
18.04.2022 16:21

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

7500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat niva Orle Bair 7.500m2, niva Odza Bair 4300m2 i niva Luka 1820m2 vo blizina na Sveti Nikole. Telefon za kontakt 077 805 308.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070265849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам