1 / 12
Kujni po naracka so 3D Dizajn
1 €
Цената не е фиксна
23.12.2022 18:30

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработуваме кујни по нарачка, како и сите други видови на плочест мебел. Изработуваме нацрт дизајн во 3Д со што имате увид во она што би Ви било изработено и заедно со Ваши сугестии и желби го дизајнираме Вашиот простор. Користиме материјали од врвни производители од Германија, Австрија и др. Повелете и дозволете ни да Ви го претвориме Вашиот простор во Ваше омилено место.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

IDEAL Design - ИДЕАЛ Дизајн
Ul. Blagoja Stefkovski BB
Потврден огласувач
071234025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам