1 / 6
Ograda do vestacka treva
750 МКД
08.03.2023 12:06

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Ograda od vestacka treva so UV zastita od sonce, visina 1m, 1,2m 1,5m.
Cena 750 den/m2
Dolzina na rolna 10m.
tel.023116880
mob.077515777

Категорија: Дом и Градина / Градина / Огради

Се продава од: Претпријатие

Ogradi
Bulevar Koco Racin. br.14
Потврден огласувач
077515777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам