Семејна Куќа
1 €
Цената не е фиксна
23.10.2020 22:27

Штип / Штип

Број на соби:

15

Квадратура:

320 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1988

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ПРЕБЕК

Семејна куќа на три спрата со две гаражи и дворно место

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
072228753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам