Logo

Regolator na leptirot za gas TPS senzor

Број на оглас: 2493868 | Објавен на: 29.12.2019, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava senzor koj sluzi kako regulator na gas I stoi na leptirot za poveke vidovi renault kupen nov po greska odnosno TPS senzor magnetii marneli orginal eftino

 Струмица    Општина:Ново Село

Прати Е-Маил

 ilco

Потврден огласувач