1 / 7
TEPIH RACNA IZRABOTKA VOLNA
150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 02:07

Куманово / Куманово

TEPIH RACNA IZRABOTKA cista volna odlicno socuvani 2 kom
dimenzii:
3,5 x 3 metri = 170 evra
3 x 2,5 metri = 150 evra

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
070908707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам