1 / 4
Гејмпад (бежичен,нов,некористен)
600 МКД
29.01.2023 11:36

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов, некористен, бежичен гејмпад.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Џојстик / Волани

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
071474588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам