1 / 1
motokultivatori(otkup na neispravni)
50 €
01.12.2022 09:32

Македонски Брод

Gi kupuvam site vidovi na motokultivatori i motori bandasi
gumi samo ramovi vo neispravna sostojba. GI ZEMAM od sekoe MESTO.CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се бара од:

DARKO
Потврден огласувач
071214989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам