1 / 3
NORTH ELEGANTEN TEGET SAAT SO DATUM
990 МКД
Цената е фиксна
12.11.2022 11:03

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Елегантен часовник од реномираната фирма NORTH, со Hardlex стакло, темносина позадина која прелева и темносино кожено ремче.
Покажува саат, минути, секунди и датум.
Малите бројчаници и помошните дугмиња се без функција.
Водоотпорност 3АТМ (30m)
Модел N-6009.
Надворешен дијаметар 42mm.
Широчина на ремче 19-21mm.
Дебелина на бројчаник 11mm.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам