1 / 8
CURREN 8187 moderen maski racen saat vo siva boja
750 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 14:06

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Часовник од познатата марка CURREN со оригинален јапонски механизам, сиво кожено ремче и декоративни помошни бројчаници.
Боја на бројчаникот сива.
Модел 8187.
- Надворешен дијаметар 44mm.
- Широчина на ремче 20-22mm.
- Дебелина на бројчаник 12mm

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES racen saat sat casovnik

1290 МКД

DANIEL WELLINGTON ELEGANTEN SPORTSKI SAAT UNISEX

750 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам