1 / 6
FIKSNI APARATI DVA
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.06.2022 23:08

Велес / Велес

PRODAVAM DVA FIKSNI TELEFONSKI
APARATI ODLICNO SOCUVANI . BEL -PANASONIK= 500 den....CRN-APARAT=600 den.DVATA APARATA=1000 den.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Телефони

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
078 818 616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам