1 / 4
TULA TMZ 200 cc /// cross cros kross kros enduro ///
450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2019 22:25

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1990

Модел:

TULA TMZ 200

Motorot e vo ispravna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
075570605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам