1 / 2
Velosiped MTB Sobim Leopard
1 €
28.03.2023 00:49

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Velosiped mountinbike Sobim Leopard 18-brzini so Shimano delovi i 26" trkala so dupli bandas. Velicina na ram L za visina od 170-185cm. Novi gumi, novi pedali, novi kocnici, nov prenos so masinski lageri. Se prodava bez bagaznik. Moze zamena so doplata za road bike ili city bike so moja doplata

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

T
Потврден огласувач
071387131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам