1 / 12
Dekorativna tula (vestacka)
490 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2020 18:08

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Dekorativna cigla (stara tula) idealna za fasadi cokle ogradi zidni povrsini stubovi shankovi nadvoresni i vnatresni zidovi.ciglata e od svojstvo na beton so debelina od 1cm, se prodava od m2.
Tel za kontakt : 070/862-838 viber

Категорија: Останато

Се продава / Можна е замена од:

Geo Stone
Потврден огласувач
070862838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам