1 / 4
Нови IP WiFi камери за видео надзор
2.200 МКД
Цената е фиксна
07.04.2021 12:36

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Продавам новi WiFi камери за денски и ноќен видео надзор. Многу лесно се инсталира и може да се гледа во реално време преку интернет од било каде и било кога. Исто така снимаат на SD картичка или директно на компјутер или мобилен. Праќам и по карго низ цела Македонија во целосно пакување со инструкции за лесна инсталација. Еве некои спецификации

Supported Mobile Systems:iPhone OS,AndroidPower
Supply(V):110V-240V
Supported Operating Systems:Windows 7,Windows 98,Windows XP
Power Consumption(W):10 WIR
Distance(m):10 m
Video Compression Format:H.264Dimensions (L x W x D)(mm):20*15*10
High Definition:720P(HD)
Connectivity:IP/Network WirelessModel Number:DT-C8815Audio Output:1CH BNCMinimum Illumination(Lux):0.5 fluNetwork Interface:Wi-Fi/802.11/b/gType:IP CameraSensor Brand:SONYStyle:Box CameraLens (mm):3.6mmSpecial Features:DIY P2P WiFi IP CameraHigh Definition:720P(HD) Wifi Camera,Mini IP CameraStyle:Mini Wireless IP Camera 720P,Mini Camera Wifi HdTechnology:P2P Wifi Camera,Night Vision CameraWireless IP Camera:Mini camera wifi ip cameraType(mini camera wifi hd):IP Camera Infrared ,Security camera wireless systemFunction:Two-way audio,Night vision,wifi camera 720PSmart Phone:Phone remote Wifi Camera,CCTV ip camera wirelessIp Camera Input / Output:Supports two-way audio, Built-in Mic, SpeakerCCTV IP Camera Wireless:Plug and Play,P2P,Baby Monitor Camera

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

Владо
Потврден огласувач
070831255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам