1 / 4
NOVI ANDROID SMART TV BOX MODELI SO TV KANALI
2.990 МКД
16.11.2019 13:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Направете го вашиот обичен телевизор SMART и ANDROID само со еден уред кој се плаќа само еднаш а се добиваат многу БЕСПЛАТНИ услуги засекогаш.
Без разлика дали имате стар или нов телевизор
со овој неверојатен Android Tv BOX и на вашиот телевизор ЌЕ МОЖЕТЕ да се забавувате:
- да ги гледате сите видеа на Youtube, цртани, спотови, филмови и друго БЕСПЛАТНО,
- да пребарувате на Google,
- да користите било кој прелистивач за интернет (Mozilla, Chrome..),
- да користите Facebook, Skype или да инсталирате било која друга андроид апликација,
- да користите интернет исто како на компјутер,
- да поврзете тастатура и маус и да играте најнови игри на интернет страници,
- да поврзете USB стик и да користите податоци од него,
- да ГЛЕДАТЕ БЕСПЛАТНО ФИЛМОВИ со превод (огромна база со филмови, неколку илјади со FullHD квалитет, која секојдневно се обновува со најновите филмови) цртани/анимирани, акција, комедија, хорор, трилер,драма,концерти, документарни, серии и сите останати жанрови....
- да ги гледате НАЈДОБРИТЕ СВЕТСКИ и EX-YU ТВ канали преку Интернет на HD квалитет
(спортски: Arena 1.2.3.4.5, Sportklub 1.2.3, SkySport ... филмски: HBO, HBO2, HBO3, Cinemania, Cinestar.... HRT1,HRT2,HRT3, RTS1,RTS2, PINK, PINK2, PLANETA......детски, докумнетарни, музички и многу, многу други)........И СЕ ТОА БЕСПЛАТНОООО !!!!!!!!!!!
ОДБЕРЕТЕ ГО НАЈДОБРИОТ ANDROID TV Box со QuadCore Procesor и УЖИВАЈТЕ ВО ЗАБАВАТА !!!

Specifikacija:

- QuadCore Procesor 1.5Hz
- 1GB RAM
- 8GB ROM
- KODI instaliran
- 4K podrska

Cenata na uredot e 2990 den.
Cenata na uredot + specijalna mini WiFi tastatura 3990den.
Cena na mini WiFi tastaturata samo 990 den.

VRSHIME DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA!

Mob. 077 731 283
Viber 077 731 283

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Видео плеери

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
077731283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам