plac vo Berovo EXTRA NISKA CENA 1440m2 top lokacija
1 €
29.10.2021 16:34

Берово / Берово

Квадратура:

1440 m²

Тип на земјиште:

Градежно

071/273-421

placot e na najdobra lokacija so pogled na ezero odma do Vila Bistra..od asvalten pat se vleguva direkto vo placot, so moznost za gradenje ..Struja voda ...se prodava po EXTRA NISKA CENA.....

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

KUMAN
Потврден огласувач
077686075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам