1 / 4
Instalacija na Windows Office Antivirus i servis
400 МКД
27.08.2019 16:19

Карпош / Скопје

Без разлика на тоа која верзија на Windows ја имате инсталирано, вашиот компјутер станува нестабилен поради различни вируси ,тројанци итн. , оштетени клучни фајлови или оштетени регистар записи . Системот ви кочи и се појавува страшниот син екран на смртта
. Во овие случаи единствената опција може да биде Форматирање Преинсталирање на вашиот оперативен систем
. Ви нудиме две нивоа на услуги на оперативниот систем инсталација, чиста верзија на Windows или повторно инсталирање вклучувајќи пренос на податоци за да се добие вашиот лаптоп или десктоп компјутер подготвен. Овие услуги ќе го поправат вашиот лаптоп или PC компјутер и ке ги решат сите проблеми предизвикани од инфицирани или оштетени фајлови и ке го добиете вашиот потполно исправен компјутер кој работи побрзо од било кога.
Исто така можеме да инсталираме Windows кога ќе сакате да ги вратите податоците од претходниот систем кој не се подига или кога имате проблеми со оперативниот систем и треба да го инсталирате со вршење на чиста инсталација.

.УСЛУГИ КОИ ГИ НУДИМЕ
Инсталација на Microsoft Windows XP,7,8.1,10 UBUNTU WINDOWS SERVER ITN.
Инсталирање на сите придружни програми Office,Antivirus.Player,Pdf , itn
Вракање на податоци од избришани форматирани или било какви хард дискови ,усб ,мамориски картички итн.
BARAJTE NA OVOJ TELEFON 070 379742

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам