plac za kuka 527m2
12 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 22:34

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

527 m²

Тип на земјиште:

Градежно

plac za kuka od 527m2 vo kravari na ulica svetozar popovski Privatizirano kp 230 7 tel ++49 1577 5293826 STOJKO Germanija kontakt WhatsApp Viber

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petko
Потврден огласувач
075685164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам