1 / 3
Buba Volkswagen
100 €
Цената не е фиксна
19.05.2022 21:33

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Beetle

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam 10 Volkswagen bubi i rezervni delovi: motor menjac, krila i se drugo za buba. Povolno!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sotir
Потврден огласувач
075232682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам