1 / 9
Se prodava Yamaha RD 350 unikat.
По Договор
25.02.2019 19:01

Берово / Берово

Марка:

Yamaha

Вид:

Туринг

Година:

1985

Модел:

RD 350

Километри:

110000

Motorot e celosna racna izrabotka, 2 taktna masina unikat. Kontakt tel: 077599951.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Berovo
Потврден огласувач
077599951
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам