1 / 1
PRODAVAM P299rodavam Elektronski POLNAC na Baterii
20 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2022 08:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

P299rodavam Elektronski POLNAC na Baterii tel. 077 563 299 i 070 699 191

Категорија: Останато

Се продава од:

ratko djordjevic
Потврден огласувач
077563299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам