1 / 10
Bubici , Bubica (NOVI FABRICKI BUBICI - NE SE KINESKI
2.000 МКД
23.11.2022 16:16

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

=== НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ БУБИЦИ ===

--- Изнајмувам и продавам 100% невидливи минијатурни бежични слушалки (бубица) исти како на сликите. Не се гледа и нема шанси да се примети или види. Звукот само вие го слушате и никој друг, не може да бидете фататени на детектор, блутут и сл.

--- Се напојуваат со една батерија од 9v не е како другите што ги има на нашиот пазар (кинески) кои користат две батерии од 9v. Батеријата може да се набави во секое малско продавниче, сите бензински, Tinex, Vero, Tobacco итн.
- Во зависност од квалитетот на батеријата може да се користи повеке пати (алкална батерија може да се корости со временски период од 3 - 4 часа).

--- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристален чист звук. На каблите има заштити од виткање и кинење. На еден кабел е антената, микрофонот батеријата и приклучокот за мобилен.
- Не е се како кинеските што се со многу кабли и жици кои се многу меки и тенки што многу лесно се кинат.

--- Пактетот се состои од 4 бубици.....!!!!!!!!!!!!!


- Продажба : 2000 денари
- Изнајмување : 1000 денари
- Едно магнетче: 200 денари

--- Праќаме по брза пошта низ цела МК ! ! !
--- Имам повеќе на лагер. За повеке информаци контактирајтене.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

X - Shopping Skopje
Аеродром
Потврден огласувач
076 638 187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам