1 / 9
Матичен млеч, Мед, Перга, Прополис, Полен
По Договор
20.01.2022 18:46

Куманово / Куманово

Производи извадени од сопствен пчеларник
* Матичен млеч мешан со мед и полен, односот по ваша желба и мешање во ваше присуство
  - 10g матичен млеч со 1kg мед = 3300ден
  - 10g матичен млеч со 1kg мед и 100g полен = 3500ден 
  - по ваша желба може и друг однос и избор на продукти 
    1g матичен млеч = 300ден
* Мед (некристализиран и кристализиран) 1kg = 500ден
* Перга (ферментиран полен) 1g = 50ден
* Прополис 20ml = 100ден
* Полен 100g = 200ден

*Семе за фацелија 1kg = 400ден

--- Праќам и по брза пошта низ цела МК 
--- За повеќе информации за производите и цените јавете се на 
тел. 071 261 346 Марио

 

тел. 071 261 346 Марио
вибер 071 261 346

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Марио
Потврден огласувач
071261346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам