1 / 8
Apartman za iznajmuvawe
1 €
Цената не е фиксна
27.05.2023 11:31

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Se izdava aprtman vo strogiot centar na gradot. Celosno opremen i klimatiziran. Sloboden od 01.05.2023g.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
075-500-745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам