1 / 10
NOVI M-AUDIO AV-32 ACTIVE STUDISKI MONITORI
140 €
10.09.2020 00:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI M-AUDIO AV-32 ACTIVE STUDISKI MONITORI
CENATA E ZA DVA ZVUCNIKA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Line6
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам