1 / 8
NOVI STUDISKI MONITORI KRK RP-4-G3 RoKit
170 €
10.09.2020 00:23

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI STUDISKI MONITORI KRK RP-4-G3 RoKit
Dostapen vo crna i bela boja.
Cenata e za eden zvucnik.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Line6
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам