1 / 6
DVR ZA VIDEO NADZOR - RECEIVER RECORDER
700 МКД
Цената е фиксна
05.09.2022 10:23

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нови DVR уреди за видео надзор компатабилни за сите WINDOWS оперативни системи. Заедно со DVR уредите во пакет оди и CD со потребниот софтвер. Со овај DVR уред има можност да се поврзи една камера за видео надзор а исто така преку овај DVR можи да се поврзат и многу други електронски уреди, можете да погледните на една од сликите.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ВАША АДРЕСА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам