1 / 12
ИЗДАВАМ ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНА ПРИКОЛКА ВО ГРАДИШТЕ-ОХРИД
По Договор
24.05.2023 14:54

Охрид / Охрид

Издавам приколка во Градиште - Охрид која поседува:
- целосно опремена кујна (шпорет, фрижидер, целосни елементи + целосен прибор за користење)
- два дупли кревети, наткасни, шкаф
- две масички со столчиња, две фотељи на спуштање со можност за сместување на повеќе луѓе и многу други работи кои можете да ги погледнете и на сликите.

Приколката е во одлична состојба, како однадвор така и одвнатре. За цена и за било кои подетелни информации ве молиме да се обратите на: 071 260 899.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

web-design
Потврден огласувач
078/380-510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам