1 / 7
Флексо машина за печатење Flexo Flekso
1 €
11.01.2021 05:42

Штип / Штип

Флексо за печатење во шест бои со централен бубањ. Ширина на печатење 130см.
Печати фолија хдп или лдп и хартија.
Погоден за печатење на кеси за бутици или вреки со димензија од 30см до 100см.
Располага со над 100 валци за печатење.
Во произвоство, можност за тестирање.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од: Претпријатие

Zoran
Потврден огласувач
38971222111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам