1 / 4
KLAVIR SCHIEDMAJER VO ODLICNA SOSTOJBA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2022 11:46

Охрид / Охрид

Se prodava klavir marka SCHIEDMAJER - germanski vo odlicna sostojba.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070331791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам