1 / 4
PRODAZBA I INSTALIRAME GPS NAVIGACI,GARMIN,BEKER,IGO I DRUGI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.12.2021 13:43

Чаир / Скопје

БРЗ И ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕРВИС ЗА КОМПЈУТЕРИ ЛАПТОПИ И ГПС НАВИГАЦИЈИ МИКИ.

ПРОДАВАМЕ ГПС НАВИГАЦИЈИ PIONEER
7инчи КОМПЛЕТ У КУТИЈА СО ПОЛНАЧ ДРЖАЧ ЗА КАМИОНИ,АВТОБУСИ И КОЛИ СО НАЈНОВИ КАРТИ 2022година
ЗА БАЛКАН,ЦЕЛА ЕВРОПА СКАНДИНАВИЈА,
АНГЛИЈА,БЕЛОРУСИЈА. УКРАИНА РУСИЈА,ТУРЦИЈА И ДРУГИ ЗЕМЈИ СО МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК, СРПСКИ,
ТУРСКИ, ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК И СО ГОВОРНО ЗБОРЕЊЕ НА MAKEДOНСKI, СРПСКИ АЛБАНСКИ, ТУРСКИ ГЕРМАНСКИ И ДРУГИ ЈАЗИЦИ ПО ВАША ЖЕЛБА.


ИНСТАЛИРАМЕ ГПС НАВИГАЦИЈИ НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ,ТАБЛЕТИ БЕЗ ДА ВИ ТРОШИ ИНТЕРНЕТ ЗА ЦЕЛА ЕВРОПА НА МАКЕДОНСКИ,СРПСКИ,АЛБАНСКИ,АНГЛИСКИ ТУРСКИ,ГЕРМАНСКИ И ДРУГИ ЈАЗИЦИ СО НАЈНОВИ МАПИ 2022година. ЗА КАМИОНИ,КОЛИ,АВТОБyСИ,КОЛИ И ТАХИ ВОЗИЛА.


ИНСТАЛИРАМЕ ГПС НАВИГАЦИЈИ ЗА КОЛИ,КАМИОНИ,АВТОБУСИ И ТАКСИ ВОЗИЛА НА СИТЕ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ И ТАБЛЕТ БЕЗ ДА ВИ ТРОШИ ИНТЕРНЕТСО НАЈНОВИ МАПИ 2022година НА MАКЕДОНСКИ,СРПСКИ,ТУРСКИ,АНГЛИСКИ И ДРУГИ ЈАЗИЦИ.

ИНСТАЛИРАМЕ МАПИ И СОФТВЕРИ НА СИТЕ ГПС НАВИГАЦИЈИ :ГАРМИН,ТОМТОМ,НАВИГОН,БЕКЕР,МИО,ИГО И НА СИТЕ КИНЕСКИ НАВИГАЦИЈИ СО НАЈНОВИ МАПИ 2022ГОДИНА.

INSTALIRAME RADAR NA SITE TELEFONI.TABLETI I NA SITE GPS NAVIGACIJI.

ТЕЛ 070965995 МИКИ

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
38970965995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам