1 / 4
Plac za gradba vo blizina na Prespansko Ezero, S.Pokrvenik
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2022 09:17

Ресен

Квадратура:

2674 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo selo Pokrvenik, 2674m2, na odlicna lokacija vo centralniot del na seloto. Izleguva na pat i ima struja. Placot e idealen za gradba na kukja.
Selo Pokrvenik se naoga na 1km od bregot na Prespansko ezero, na 10km od Resen, 4km pred Otesevo, na samata magistrala kon granicniot premin so R. Albanija.
Slikite se od placot.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
070325917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам