1 / 2
Se prodavaat klub masicki od nikel i mesing
70 €
03.09.2020 12:45

Карпош / Скопје

Се продаваат клуб масички од никел и месинг. Стакло или гранитна плочка по нарачка се изработуваат затоа што имаме различни димензии на масичките од 40х120 90х90 60х120 ...цена 70 еур

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
078225503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам