Logo

Брава за форд фиеста 2004 година

Број на оглас: 2516207 | Објавен на: 09.11.2019, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Фиеста

Tип на делови: Заклучување

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава оригинална фабричка исправна брава со еден клуч.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Далибор

Потврден огласувач