1 / 2
PARKSIDE bateriski pistol 12 v germanski nov
4.000 МКД
Цената не е фиксна
24.09.2019 21:30

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Bateriskoto istovremeno.mozi da se koristi i za busenje i za strafenje

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
075617783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам