1 / 12
Високо квалитетни течности, произведени во Америка. Можат да
900 МКД
Цената е фиксна
25.04.2019 23:35

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Високо квалитетни течности, произведени во Америка.
Можат да се користат на се која електронска цигара, вистинскиот вкус најдобро се осеќа на напредните електронски цигари.
Сите е-течности се 70%vg 30%pg mg 3.
Пакување 100мл
100мл: 900 денари
Доставата се врши преку Нова Пошта и трошокот за достава е на вашa сметка...
Број за контакт: 071-477-870 Vape Store MKD
Повеке инфо на линкот:
.
https://www.facebook.com/VapeStoreMKD/?notif_t=page_fan&notif_id=1496242827231062

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Goran
Josif Josifovski b.b
Потврден огласувач
071756148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам