1 / 2
MREZI ZASTITNI ZA ZVUCNICI BASOVI METALNI
1 МКД
27.02.2021 08:20

Скопје Центар / Скопје

- PROFI MREZI METALNI ZA ZASTITA NA ZVUCNICI
- HOLANDSKO PROIZVODSTVO
- GOLEMINI ZA SEKOGO

100MM ( 4") 130DEN KOMAD
130MM (5") 130 DEN KOMAD
165MM (6.5" ) 160 DEN KOMAD
200MM ( 8" ) 160 DEN KOMAD
250MM ( 10" ) 250 DEN KOMAD
300MM (12 " ) 290 DEN KOMAD
380MM ( 15 " ) 480 DEN KOMAD
450MM (18 " ) 700 DEN KOMAD

SET 4 DRZACI - 60 DENARI

POPUST ZA KOLICINI NAD 500 EVRA ZA GOLEMOPRODAZBA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

KUPIsega
Потврден огласувач
078227487
Испрати Е-маил до огласувачот

MEGAFONI za MITINZI vo ZEC

1 МКД

MREZI ZASTITNI ZA ZVUCNICI BASOVI METALNI

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам