1 / 1
ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISTE VO STIP
По Договор
06.11.2022 17:36

Штип / Штип

Квадратура:

2036 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezna urbanizirana parcela od 2036 m2 so markica za gradba ( visina na gradba 10,50 m i bruto razviena povrsina na objekt 1300 m2 ). Se naogja pomegju benzinskata stanica Lukoil i Stanica za Tehnicki pregled PSS kaj kruzniot tek vo Stip.

Mozna e zamena za stan vo Stip ili vo Skopje so doplata.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071328337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам