1 / 8
НОВИ РАЧНО ТКАЕНИ ВОЛНЕНИ ПРЕКРИВАЧИ
1 €
Цената не е фиксна
28.11.2021 23:18

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам рачно ткаени прекривачи и јамболии изработени во природни пастелни бои од првокласна домашна волна....екстра квалитет....одличен уникатен подарок за странски туристи и сите љубители на македонскиот фолклор....домакинска цена тел.070/534-700

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

sale
Потврден огласувач
070534700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам